Zadzwoń

4YourLife Sp. z o.o

4YourLife Sp. z o.o baner

O nas

W naszych gabinetach łączymy tradycyjną medycynę naturalną z nowoczesną i zaawansowaną technologią TimeWaver. Terapie z wykorzystaniem urządzeń TimeWaver są jedne z najbardziej nowoczesnych terapii na świecie.

Diagnostyka Holistyczna

W diagnostyce używamy z technologii TimeWaver. Jest to supernowoczosne urządzenie, które wykorzystuje pole informacyjne i energetyczne oraz ogromną bazę danych z dziedziny medycyny naturalnej i konwencjonalnej. Analiza pozwala określić problemy i ich przyczyny w poziomie energii. Jest pierwszym krokiem do ustalenia terapii, która pomoże pozbyć się obciążeń i wrócić do zdrowia. Wyniki analizy wskażą Ci obszary, na których warto sie skupić, aby osiągnąć swój cel w kierunku zdrowia.

W polu informacyjnym możliwa jest także analiza online.

Nie jest to diagnostyka w rozumieniu medycyny klasycznej.

Fizjoterapia Holistyczna

Oferujemy konsultacje z wykwalifikowanym fizjoterapeutą oraz terapie indywidualnie dopasowane do klienta. Wykorzystujemy metodę FSM (Frequency Specyfic Microcurrent) dr Carolyn McMakin z USA. Polega ona na połączeniu terapii manualnej z mikroprądami o specyficznej częstotliwości. Jest to technika leczenia bólu i regeneracji tkanek, dzięki której już po pierwszej sesji odczuwalna jest poprawa: zmniejsza się ból , zmniejsza się obrzęk, zwiększa się ruchomość , zmniejsza się bolesne napięcie mięśniowe , rozluźniają się blizny i zrosty.

Terapie w Stresie

Oferujemy terapie z wykorzystaniem metody FSM. Dzięki odpowiednio dobranym, specyficznym częstotliwościom terapia będzie wspierać leczenie depresji, lęków, bezsenności, czy napięć wynikających ze stresu. Jeśli czujesz, że potrzebujesz wsparcia w poradzeniu sobie ze stresem lub lękiem, spróbuj terapii częstotliwościami. Godzina relaksu w miłym otoczeniu i sprawdzona metoda FSM pomoże w łagodzeniu napięć i poprawi Twoje samopoczucie. Ilość zabiegów potrzebna do osiągnięcia celu jest ustalana indywidualnie, w zależności od potrzeb.

Profesjonalny dotyk podczas terapii manualnych pomoże się odprężyć i uwolnić od stresu. Polecamy także terapię stóp z refleksologią i masaż Lomi Lomi.


Godziny otwarcia

Poniedziałek
09:00 - 20:00
Wtorek
09:00 - 20:00
Środa
09:00 - 20:00
Czwartek
09:00 - 20:00
Piątek
09:00 - 20:00
Sobota
Nieczynne
Niedziela
Nieczynne

Adres

ul. Armii Krajowej 74/1 40-671 Katowice

Telefon

+48 535 155 101
+48 535 155 101