Zadzwoń

B-COACH JOANNA LATUSZEK

B-COACH JOANNA LATUSZEK baner

O mnie

Nazywam się Joanna Latuszek, jestem coachem i pomagam kobietom budować szczęśliwe życie, by mogły spełniać swoje marzenia, a nowym menedżerom pomagam zarządzać w stylu coachingowym po to, by mogli budować lepsze relacje i osiągać satysfakcjonujące wyniki.

Jestem certyfikowanym coachem, trenerem i mówcą Maxwell Leadership, a coachingiem zawodowo zajmuję się od roku 2014.


COACHING ROZWOJOWY DLA KOBIET

Czy czasem nie zdarza Ci się myśleć, że życie mogłoby być bardziej satysfakcjonujące? Czy masz marzenia i cele, które chciałabyś spełnić, ale czujesz, że coś Cię powstrzymuje? Jeśli tak, to mam dla Ciebie wyjątkową ofertę - coaching rozwojowy, który pomoże Ci odkryć drogę do szczęścia i spełnienia.

Bardzo mocno wierzę w potęgę coachingu. Dotknęłam jego mocy w 2013 roku, kiedy wyjątkowo trudna sytuacja życiowa, popchnęła mnie do zmiany. Mojemu mężowi przestało bić serce i 30 września umarł. Zostałam sama z dwójką małych chłopców. Jeden miał wtedy 2 latka, drugi 7. kilka miesięcy później podjęłam decyzję, że profesjonalnie zaangażuję się w pomaganie innym, bo na sobie poznałam moc coachingu. Dziś jestem spełnioną kobietą, coachem i pomagam innym kobietom budować szczęśliwe życie, by mogły spełniać swoje marzenia. Sama na sobie testowałam moc narzędzi coachingowych, dzięki którym stawałam się lepsza dla siebie, a tym samym dla innych. Dziś pomogłam już setkom kobiet, wsparłam wielu menedżerów i wiedzą, jak prowadzić coaching, dzielę się z największymi korporacjami na świecie.


Stworzyłam dla Ciebie 3 pakiety coachingowe specjalnie po to, aby dopasować się do Twoich indywidualnych potrzeb i aspiracji:

Pakiet 2-miesięczny

Dzięki tym sesjom coachingowym zrozumiesz siebie lepiej niż kiedykolwiek wcześniej. Razem ze mną odkryjesz swoje cele, wartości i marzenia. Wspólnie stworzymy plan działania, który pomoże Ci realizować swoje marzenia. To początek Twojej podróży ku szczęściu.

Pakiet 3-miesięczny

Ten pakiet zawiera wszystkie korzyści z poprzedniego, ale idzie jeszcze dalej. Oprócz indywidualnych sesji coachingowych, będziesz miała dostęp do wsparcia w międzyczasie, aby monitorować swoje postępy i dostosować plan działania. Nauczysz sięradzić sobie z prze ciwnościami i wyzwaniami oraz budować zdrowe relacje.

Pakiet 6-miesięczny

To moja najbardziej zaawansowana oferta, która skupia się na realizacji Twoich najważniejszych marzeń. Oprócz wszystkich korzyści z wcześniejszych pakietów, otrzymasz intensywny coaching, który pomoże Ci pokonać ograniczenia i przeszkody stojące na Twojej drodze do spełnienia marzeń.

Z moim Coachingiem Rozwojowym dla Kobiet możesz liczyć na:

  • Odkrycie swojego potencjału i mocnych stron.
  • Zwiększenie pewności siebie i radzenie sobie z wątpliwościami.
  • Umiejętność lepszego zarządzania czasem i stresem.
  • Rozwój umiejętności komunikacyjnych i budowanie zdrowych relacji.
  • Spersonalizowany plan działania, który pomoże Ci osiągnąć cele.
  • Stałe wsparcie i motywację w dążeniu do szczęścia i spełnienia marzeń.


Jeśli marzysz o szczęściu i chcesz osiągnąć to, na co zasługujesz w życiu, to moja oferta coachingu jest właśnie dla Ciebie. Skontaktuj się ze mną już dziś i rozpocznij swoją podróż ku pełni życia i spełnieniu marzeń!


COACHING MENEDŻERSKI DLA NOWYCH MENEDŻERÓW

Jesteś nowym menedżerem i chciałbyś doskonalić swoje umiejętności zarządzania oraz budować trwałe, oparte na zaufaniu relacje ze swoim zespołem? Pozwól, że przedstawię Ci moją unikalną ofertę w dziedzinie zarządzania.

Jestem doświadczonym coachem i mentorem, specjalizującym się w stylu zarządzania opartym na coachingu. Moja misja to pomóc Tobie, nowemu menedżerowi, odnieść sukces w zarządzaniu zespołem w dowolnym środowisku biznesowym - zarówno w małych firmach, jak i w największych korporacjach.

Stworzyłam dla Ciebie 3 pakiety, które pomogą Ci w skuteczny sposób zarządzać Twoim zespołem

Pakiet 2-miesięczny

Jesteś nowym menedżerem i chciałbyś szybko zdobyć niezbędne umiejętności i narzędzia do skutecznego zarządzania zespołem? Ten pakiet to doskonały wybór dla Ciebie. W ciągu dwóch miesięcy skupimy się na szybkim rozwoju Twoich umiejętności, pomagając Ci zacząć zarządzać w stylu coachingowym.

Ten pakiet pozwoli Ci na szybki start w Twoim rozwoju menedżerskim, bo rozpoczniesz swoją przygodę z zarządzaniem od razu, zdobywając cenne umiejętności i narzędzia.

Pakiet 3-miesięczny

Jako menedżer, potrzebujesz czasu, aby zrozumieć siebie i swoją rolę jeszcze lepiej oraz budować trwałe relacje z zespołem. Ten pakiet pozwoli Ci na głębszą refleksję i rozwinięcie swojego potencjału. W trakcie 3-miesięcznego procesu będziesz mieć więcej czasu na zgłębianie swojej roli jako lidera, lepiej zrozumiesz swoje cele, priorytety oraz rolę w organizacji. Ten pakiet umożliwi Ci praktykowanie bardziej zaawansowanej praktyki coachingowej, która pomoże Ci stać się bardziej efektywnym liderem.

Pakiet 6-miesięczny

Jeśli jesteś menedżerem, który chce dokonać trwałej zmiany w swoim stylu zarządzania i osiągnąć długoterminowe cele, to ten pakiet jest dla Ciebie.

Tutaj pozwolisz sobie na głębszą transformację menedżerską, rozwiniesz trwałe umiejętności i nawyki menedżerskie. Dłuższy okres współpracy coachingowej pozwoli Ci skupić się na realizacji większych i bardziej ambitnych celów, które mogą wymagać czasu i zaangażowania, takie jak transformacja organizacji czy budowanie zaawansowanego zespołu.

Niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczynasz swoją karierę jako menedżer, czy też chcesz doskonalić swoje umiejętności i osiągnąć wyższy poziom w swojej roli, moje pakiety coachingowe dostarczą Ci narzędzi i wsparcia, które przyczynią się do Twojego sukcesu w zarządzaniu.


Przeczytaj, co mówią moi coachee:

  • Zacznę od tego, że miałam wielkiego farta, że udało mi się trafić na Coaching do Asi. Czekałam na ten uśmiech losu kilka miesięcy. To czego doznałam na pierwszych zajęciach pokazało mi inną twarz coachingu i bycia coachem w ogóle. Asia prowadzi sesje z sercem i pozwala na dużą otwartość, a dzięki temu dociera do miejsc, o których się coachee nawet nie śniło. Sesje prowadzone są w przemyślany sposób, dociekliwie, uważnie i w tempie uczestników. Bardzo lubię nasze spotkania. Z każdego z nich wychodzę z nowymi informacjami, cytatami, nowinkami, wysluchana, zaopiekowana i wzmocniona. Polecam pracę Joanny Latuszek z całego serca. Sylwia Michalak  • Jestem zachwycona możliwością podzielenia się moimi doświadczeniami coachingiem menedżerskim. Kiedy jako nowa menedżerka stanęłam przed wyzwaniami związanymi z zarządzaniem zespołem, potrzebowałam pomocy i wsparcia. I właśnie znalazłam to w coachingu Joanny. Dzięki pracy z Joanną, nauczyłam się nie tylko efektywnego zarządzania, ale także budowania lepszych relacji z moim zespołem. To doświadczenie pomogło mi zrozumieć, jakie mam mocne strony i jakie obszary wymagają poprawy. Teraz, jako pewniejsza siebie menedżerka, jestem w stanie osiągać znacznie lepsze wyniki w pracy i budować trwałe relacje biznesowe. Polecam coaching menedżerski każdemu, kto pragnie być bardziej skutecznym liderem i chce rozwijać swoje umiejętności przywódcze. To inwestycja w siebie i swoją przyszłość zawodową, której nie żałuję ani przez chwilę. Katarzyna Mykos

Godziny otwarcia

Poniedziałek
17:00 - 21:00
Wtorek
17:00 - 21:00
Środa
Nieczynne
Czwartek
17:00 - 21:00
Piątek
Nieczynne
Sobota
10:00 - 12:00
Niedziela
Nieczynne

Adres

Przesmyk 12 71-499 Szczecin

Telefon

+48 502 644 060
+48 502 644 060