Zadzwoń

Biuro Rachunkowe - KUSEK Sp. z o.o.

Biuro Rachunkowe - KUSEK Sp. z o.o. baner

O nas

Szanowni Państwo!


Nasze Biuro tworzy grupa pasjonatów księgowości. Nie mamy ambicji być najtańszym biurem rachunkowym, dążymy natomiast do takiego ułożenia stosunków z Klientem i takiej organizacji pracy wewnątrz biura, że cena za świadczone usługi z jednej strony zadowala Klienta, z drugiej natomiast daje nam satysfakcję finansową. Wierzymy w to, że adekwatność korzyści jest podstawowym kryterium oceny współpracy.


Nasze bogate doświadczenie zawodowe zdobyte w ciągu blisko trzydziestu lat praktyki w firmach o różnym profilu działalności pozwala nam traktować każdą Firmę jako niepowtarzalny organizm, służyć profesjonalną pomocą w zakresie świadczonych usług oraz pomocą przy zakładaniu działalności gospodarczej i jej prowadzeniu.


W ramach realizowanych umów świadczymy zarówno kompletne usługi obejmujące całokształt działań finansowo - księgowych, jak również realizujemy zlecenia dotyczące tylko niektórych aspektów funkcjonowania przedsiębiorstw.


Głównym celem naszej działalności jest kompleksowa obsługa Firm z poszanowaniem czasu i potrzeb klienta oraz komfort wzajemnej współpracy. Priorytetem natomiast jest terminowość, rzetelność i odpowiedzialność. Naszym Klientom zapewniamy bezpieczeństwo oraz poufność informacji na każdym etapie współpracy. Każda nowa Firma jest dla nas nowym wyzwaniem, dlatego o współpracy najlepiej porozmawiać indywidualnie. Prosimy o umówienie się na spotkanie w dogodnym terminie.


​Nasi pracownicy prowadzili księgowość m. in. aptek, parku naukowo-technologicznego, sklepów, hurtowni, restauracji, firm spedycyjnych, handlowych i usługowych, agencji reklamowych, warsztatów i komisów samochodowych, salonów urody, a także pracowali w innych biurach rachunkowych oraz w ZUS. Obsługa nowoczesnych modeli prowadzenia działalności takich jak e-commerce czy Dropshipping nie stanowi dla nas problemu.


​Rozwijamy się wraz z postępem nowoczesnych technologii i nowych modeli działania przedsiębiorstw. Dla nas czas nie stanął w miejscu. Dlatego też elastyczna czasowo obsługa Państwa przedsiębiorstw na odległość nie jest dla nas żadną przeszkodą. W dobie komputerów, skanerów, telefonów i internetu będziemy z Państwem wszędzie i w każdej chwili.


Oferujemy usługi z zakresu księgowości, kadr i płac.


 Obsługujemy:

• spółki prawa handlowego

• spółki osobowe

• fundacje

• stowarzyszenia

• osoby fizyczne

• Dropshipping

Posiadamy ubezpieczenie OC podmiotów uprawnionych do wykonywania działalności usługowej w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych.


Działamy zgodnie z przepisami RODO i wymogami AML.


​​Staramy się na bieżąco podnosić kwalifikacje. Otrzymaliśmy między innymi certyfikaty "Firma Przyjazna Internautom", "Sprawdzona Firma" czy "Firma Godna Zaufania".

Pani Marta Kusek - założycielka i Prezes Biura - jest Ekspertem portalu INFOR. Jest również jednym z Członków Założycieli Klubu Jak Płacić Podatki. Posiada Certyfikat Księgowy C.I.K. nr 77713/2022

 

Jako Biuro jesteśmy Członkiem:


​Stowarzyszenia Współpracujących Biur Rachunkowych - numer członkowski: 233/2022.


Krajowej Izby Biur Rachunkowych - numer członkowski: 00337/KIBR.


Centrum Informacji Księgowej - wpis na listę Certyfikowanych Biur Rachunkowych.

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy.


Godziny otwarcia

Poniedziałek
08:00 - 17:00
Wtorek
08:00 - 17:00
Środa
08:00 - 17:00
Czwartek
08:00 - 17:00
Piątek
08:00 - 17:00
Sobota
Nieczynne
Niedziela
Nieczynne

Adres

Aronii 3A 44-102 Gliwice

Telefon

+48 723 422 937
+48 723 422 937