Zadzwoń

Calma Ajurweda Agata Gurtman

Calma Ajurweda          Agata Gurtman baner

O mnie

Na imię mam Agata.

Kobieta, żona, mama 2 kobiet. Instruktorka Jogi Twarzy metodą Yogattractive, konsultantka ajurwedyjska, która masuje misami.

Zawsze pasjonowała mnie natura, holistyczne podejście do życia. Jak najwięcej natury, a jak najmniej sztucznego w jedzeniu, leczeniu, życiu.

Od 15 lat jestem wegetarianką. Moja droga, aby znaleźć się w miejscu, w którym teraz jestem i zacząć robić to co kocham, była dość kręta.

W liceum zostałam “zakwalifikowana” jako umysł ścisły 🤷‍♀️więc droga wyznaczyła się niejako sama - finanse i bankowość. Już na studiach zaczęłam pracę w banku. Moje życie zawodowe przez 16 lat było związane z bankowością, zarządzaniem zespołami doradców w różnych segmentach. Przez cały ten czas moja biblioteczka związana z jogą, ajurwedą, dietetyką, psychologią rosła w siłę. Po urodzeniu drugiej córeczki zdecydowałam się nie wracać do pracy w banku a pójść za głosem serca i zacząć zgłębiać wiedzę dotyczącą moich pasji nie tylko z książek.

I tak, skończyłam: 

 • Certyfikowany Kurs Instruktorski jogi twarzy Yogattractive,
 • Certyfikowany Kurs na Konsultantkę Jiva Ayurveda Institute – Indie; stopień I, II i stopień zaawansowany,
 • Studia Podyplomowe z Psychodietetyki na SWPS, 
 • Kurs Psychobiologii u dr n. med. Marzanny Radziszewskiej, 
 • Certyfikowany kurs terapii dźwiękiem misami terapeutycznymi Acama u Miquela Lourenco,
 • 1 i 2 stopień kursu Muzykoterapii Dogłębnej Komórkowej dotyczącej terapii kamertonami,

oraz wiele innych kursów, warsztatów, spotkań pozwalających zgłębiać moją pasję oraz zdobywać wiedzę i doświadczenie. 

 Czy żałuje lat spędzonych w korporacji? 

Nie. To ogrom wiedzy i kompetencji, który pozwolił mi być tu, gdzie jestem. Jestem pewna, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Poznałam wspaniałych ludzi a umiejętności pracy z ludźmi i umiejętności organizatorskie na pewno będą silną podstawą do prowadzenia własnego gabinetu.

Spełniłam swoje marzenie i otworzyłam moje miejsce: 

 

❤️ Calma Ajurweda Agata Gurtman ❤️

 

Właśnie tu dzielę się moją pasją - znalezieniem balansu i harmonii w zabieganym świecie, poprawieniem komfortu życia, naturalnym dbaniem o piękno i relaksem.

 

✨Zapraszam na jogę twarzy i automasaż Yogattractive:

 • zajęcia w Sati Studio co środę 17.30-18.45 i czwartek 9.00-10.15
 • cykliczne warsztaty
 • konsultacje indywidualne

Zajęcia obejmują automasaż kolagenowo-ukrwienny z elementami refleksoterapii, ćwiczenia wszystkich partii twarzy i szyi oraz automasaż limfatyczno-liftingujący. Korygujemy błędy i dbamy o precyzję ćwiczeń. Uczymy się jak wykorzystać tą wiedzę w codziennej pielęgnacji twarzy.

Joga twarzy i automasażu metodą Yogattractive ujędrnia ponad 80 mięśni twarzy i szyi dzięki dedykowanym ćwiczeniom, by mięśnie tworzyły antygrawitacyjne rusztowanie dla skóry. Efektem jest napięcie i podniesienie wszystkich partii twarzy, drenaż opuchlizn pod oczyma oraz likwidacja napięć szczęki, czoła i skroni. Bo mięśnie nie kończą się na obojczykach!

✨Zapraszam na konsultacje ajurwedyjskie zarówno w gabinecie, gdzie będę czekała na Ciebie z herbatą lub jeśli wolisz spotkanie online.

To dobry pomysł jeśli chcesz poprawić samopoczucie, zmienić dietę, nawyki, ale nie wiesz jakie są dla Ciebie odpowiednie? Podpowiem Ci co zmienić, aby poczuć się lepiej w swoim ciele. Konsultacja, zalecenia i terapie ajurwedyjskie to możliwość skorzystania z mądrości ajurwedy, która jest najstarszym systemem medycznym powstałym w Indiach ponad 5 tys. lat temu.

✨Zapraszam również na cudownie relaksacyjny masaż misami tybetańskimi lub terapie kamertonami, które pomaga uwolnić ciało od bólu, napięć i stresu.

Cierpisz na bezsenność, odczuwasz ciągłe zmęczenie, brak chęci do działania i problemy z koncentracją? Sesja dźwiękowa misami tybetańskimi w takiej sytuacji to dobry wybór. Już po kilku sesjach odczujesz znaczną poprawę.

Na konsultacje, masaż, jogę twarzy możesz umówić się przez wiadomość prywatną lub na stronie rezerwacyjnej

👉👉 https://bit.ly/3CTNdZB 🙏🙏

Godziny otwarcia

Poniedziałek
10:00 - 15:00
Wtorek
10:00 - 20:00
Środa
10:00 - 20:00
Czwartek
10:00 - 20:00
Piątek
10:00 - 15:00
Sobota
Nieczynne
Niedziela
Nieczynne

Adres

ul. Spadek 11, wejście od podwórka, piętro1, lok. 3 42-200 Częstochowa

Telefon

+48 693 891 786
+48 693 891 786