Zadzwoń

CARRYLOVE.PL

CARRYLOVE.PL baner

Poznaj nas lepiej

CarryLove.pl - chusty i nosidła ergonomiczne do noszenia dzieci

CarryLove.pl to sklep i wypożyczalnia chust, nosideł ergonomicznych i akcesoriów, w którym znajdziesz wszystko czego potrzeba do noszenia i tulenia Twojego maluszka. Jesteśmy największym babywearingowym sklepem stacjonarnym w Warszawie. Działamy również jako sklep internetowy o ogromnym asortymencie. Znajdziesz i zakupisz u nas chusty długie i kółkowe, nosidła ergonomiczne do noszenia dzieci i akcesoria okołochustowe. Mamy u siebie produkty największych polskich i światowych producentów. Tylko rzeczy najwyższej jakości, certyfikowane i bezpieczne dla Ciebie i Twojego Dziecka.


Misja naszej firmy:

CarryLove.pl to miejsce tworzone z miłości do chust i noszenia, gdzie poczujesz się jak w domu - otoczona ludźmi, którym zależy na Waszym potrzebach, bezpieczeństwie i dobrym samopoczuciu.

Cel CarryLove.pl jest jeden. Chcemy znaleźć dla Ciebie i Twojego Maluszka idealne produkty do noszenia. Chcemy żeby Rodzice mieli jeszcze więcej satysfakcji i przyjemności z noszenia i tulenia swojego maluszka. Specjalnie dla Was zamawiamy produkty z całego świata, abyście mieli możliwość dobrania chusty lub nosidełka, które będą spełniały 100% Wasze oczekiwania.

Dbamy o Ciebie i wybieramy produkty jak najwyższej jakości, których używamy sami i które testowaliśmy przed wprowadzeniem do sklepu. Jest to dla nas bardzo ważne. Działamy w internecie, jednak naszych doradców noszenia znaleźć możesz także w Warszawie, w sklepie przy Anielewicza 37. Tworzymy tu miejsce specjalnie dla Ciebie - wyjątkowe, klimatyczne i przygotowane do przyjmowania Rodziców z ich Maluszkami.

W CarryLove.pl w Warszawie, od pracujących tu doradców noszenia uzyskasz maksymalną dawkę wiedzy o nosidełkach ergonomicznych do noszenia, czy poradę dotyczącą wyboru odpowiedniej chusty tkanej. Tu nauczymy Cię również wiązać chustę lub dobierzemy odpowiednie nosidło dla dziecka. Udostępniamy również kącik do zabaw dla dzieci, przewijak oraz kanapę do karmienia. W końcu naszymi Klientami są również Wasze dzieci. To z myślą o ich bezpieczeństwie i błogim przebywaniu blisko Rodzica powstał nasz sklep.


Wartości którymi kierujemy się na codzień:

  1. Bezpieczeństwo - Oferujemy najlepszej jakości produkty, które będą bezpieczne dla Ciebie i Twojego dziecka. 
  2. Odpowiedzialność - Weryfikujemy trendy na rynku zgodnie z misja naszej firmy. Jesteśmy lojalni w stosunku do Ciebie a nie producentów. 
  3. Rozwój - Podnośmy swoje kompetencje. Każda z nas poza szkoleniami dotyczącymi rozwoju dziecka, rozwija się również w komunikacji, aby móc lepiej dostarczać Ci wiedzę z zakresu noszenia. 
  4. Otwartość - Przyjmujemy wszystkie nowinki i łączymy je z wiedzą dotyczącą noszenia dzieci. 
  5. Relacje - Zależy nam na rodzinnej atmosferze, dlatego budujemy trwałe relacje z rodzicami. 
  6. Profesionalizm - Jesteśmy bardzo uważne na Twoje potrzeby i oferujemy produkty, które podniosą Twój komfort. 
  7. Proaktywność - Napotykając przeszkody i ograniczenia zawsze wychodzimy Ci na przeciw szukając niestandardowych rozwiązań. 


Zapraszamy gorąco również na nasz blog, który jest skarbca wiedzy - https://carrylove.pl/pl/blog

Do zobaczenia :)

Team CarryLove.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek
10:00 - 16:00
Wtorek
12:00 - 18:00
Środa
00:00 - 23:59
Czwartek
12:00 - 18:00
Piątek
11:00 - 18:00
Sobota
11:00 - 16:00
Niedziela
Nieczynne

Adres

Anielewicza 37 01-057 Warszawa

Telefon

+48 506 805 579
+48 506 805 579