Centrum Narzędziowe - Gabriela Pawlik

Centrum Narzędziowe - Gabriela Pawlik baner

O nas

Centrum Narzędziowe - Gabriela Pawlik oferuje wynajem elektronarzędzi, wybranych sprzętów budowlanych, agregatów oraz innych. Znajdziesz tu niezbędny sprzęt do prac instalacyjnych, pomiarowych, wykończeniowych i budowlanych.

Firma obsługuje zarówno majsterkowiczów jak i profesjonalistów, czyli osoby indywidualne oraz firmy.

Skorzystaj z formularza rezerwacji: wybierz potrzebny sprzęt, określ czas wypożyczenia, zaakceptuj zgody marketingowe i umów się na odbiór sprzętu.

Obsługujemy płatności gotówką oraz kartą kredytową.

UWAGA: podczas wypożyczania sprzętów obowiązuje KAUCJA ZWROTNA. Wartość kaucji została określona przy opisie danego urządzenia. Dokument pobrania kaucji zwrotnej jest wypełniany podczas odbioru sprzętu. Wartość kaucji od 100 do 500 zł zależnie od rodzaju sprzętu.


Pamiętaj aby podczas dokonywania rezerwacji dokładnie przeczytać zgody marketingowe które zawierają informacje na temat przetwarzania danych osobowych oraz warunków najmu urządzeń.NAJEMCA zobowiązuje się, iż wynajęty sprzęt będzie użytkował zgodnie z jego przeznaczeniem, nie będzie dokonywał napraw bez wiedzy i zgody WYNAJMUJĄCEGO, nie odda przedmiotu najmu osobie trzeciej do używania lub w podnajem, zabezpieczy sprzęt przed uszkodzeniem, kradzieżą i zniszczeniem. Od chwili odbioru sprzętu od WYNAJMUJĄCEGO do momentu jego zwrotu NAJEMCA ponosi odpowiedzialność za jego zaginięcie lub uszkodzenie. Kradzież lub dewastacje NAJEMCA ma obowiązek bezzwłocznie zgłosić organom ścigania. W razie zaginięcia, utraty lub zniszczenia sprzętu NAJEMCA zobowiązany jest zapłacić WYNAJMUJĄCEMU równowartość jego ceny rynkowej. Skutki uszkodzeń, awarii i strat powstałe przez nieprzestrzeganie w/w instrukcji oraz zasad bhp będą obciążały najemcę.

Odpowiedzialność za szkody wobec osób trzecich powstałe w skutek prac prowadzonych przy użyciu przedmiotu najmu przez NAJEMCĘ ponosi NAJEMCA.

NAJEMCA zrzeka się wszelkich roszczeń wobec WYNAJMUJĄCEGO z tytułu wypadków, poniesionych szkód lub obrażeń powstałych w trakcie korzystania z wypożyczonego sprzętu.

Godziny otwarcia

Poniedziałek
00:00 - 23:59
Wtorek
00:00 - 23:59
Środa
00:00 - 23:59
Czwartek
00:00 - 23:59
Piątek
00:00 - 23:59
Sobota
00:00 - 23:59
Niedziela
00:00 - 23:59

Adres

Stefana Żeromskiego 14 26-341 Mniszków