Zadzwoń

"CENTRUM TERAPII KRÓTKOTERMINOWEJ"

O nas

Zajmujemy się pomaganiem ludziom, którzy spotkali na swojej drodze problemy życiowe i szkoleniem tych, który chcą profesjonalnie nieść im pomoc poprzez oddziaływania psychoterapeutyczne i terapeutyczne. Stosujemy w swojej pracy metody Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniu i zachęcamy innych, aby do tego sposobu pomagania sięgali.

Co pozwala nam wybrać właśnie ten model pomagania?

Jesteśmy głęboko przekonani, że ludzie nie popełniają w życiu błędów z głupoty lub braku umiejętności, a raczej z tego powodu, że nie umieją zauważyć jak bardzo przydatne mogą im być posiadane już przez nich zasoby. Nikt nie chce cierpieć, choć czasem wybieramy cierpienie dla innego dobra, lub nie udaje nam się go uniknąć z powodu naszego zakleszczenia na czymś, co wydaje nam się dobre - choć takie w tej sytuacji nie jest. wiemy, że wiele zmian w życiu wymaga pracy, aby je utrwalić, ale nie uważamy, że trzeba cierpieć i powracać do złej przeszłości, aby pójść do przodu. Przeszłość jest dla każdego z nas ważna, ale nikogo nie musi determinować, ani ograniczać. Przeciwnie - może być źródłem inspiracji dla dobrych wyborów i lekcji naszej kompetencji. Mimo tego, że problemy wydają się nas przytłaczać, wiemy, że każdą górę można przenieść po małej łyżeczce - a zatem każdą zmianę można przeprowadzić po kawałeczku. Nie jest to proste i łatwe, zwłaszcza, gdy brakuje nam wsparcie i zachęty od siebie lub innych.

Dlatego terapeuta jest kimś , kto może pomóc zmierzyć się z trudnymi sytuacjami i spokojnie, w zgodzie ze sobą i innymi wybrać właściwe kroki dla zmiany naszego życia na lepsze.

Wszyscy zasługujemy na dobre życie, choć niekoniecznie oznacza to dla wszystkich to samo- jesteśmy przecież unikalni! Dlatego nie ma nigdy jednakowych, prostych przepisów na szczęście i jednej drogi dla wszystkich.

Ale każdy może tam dojść.

I po to podejmujemy naszą pracę dla Was.Godziny otwarcia

Poniedziałek
09:00 - 17:00
Wtorek
09:00 - 17:00
Środa
09:00 - 17:00
Czwartek
09:00 - 17:00
Piątek
09:00 - 17:00
Sobota
Nieczynne
Niedziela
Nieczynne

Adres

ul. Dowborczyków 15/2A 90-019 Łódź

Telefon

+48 42 650 97 59
+48 42 650 97 59