Zadzwoń

Karolina Lasek - psychoterapeuta

Karolina Lasek - psychoterapeuta baner

O mnie

Pomagam młodzieży i dorosłym:

  • w radzeniu sobie ze stresem
  • z obniżonym poczuciem własnej wartości
  • w kryzysie emocjonalnym
  • w radzeniu sobie z lękiem, atakami paniki
  • w znalezieniu motywacji i organizacji wolnego czasu
  • w komunikacji z ludźmi


Pomaga mi w tym wiedza psychologiczna zdobyta na studiach magisterskich na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu, wiedza psychoterapeutyczna zdobyta na 4- letnim szkoleniu w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie. Obecnie jestem w trakcie specjalizacji klinicznej dzieci i młodzieży również na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu.

Doświadczenie w pracy z osobami z różnymi problemami i w różnym wieku zdobyłam pracując przez prawie 10 lat w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych "Dziekanka" w Gnieźnie na oddziałach psychiatrycznych oraz oddziale terapeutycznym Leczenia Nerwic.

Pracowałam przez 6 lat również z dziećmi, nastolatkami i osobami dorosłymi w Poradni Zdrowia Psychicznego "Diamed" w Gnieźnie jako psycholog i psychoterapeuta. Byłam też przez 3 lata psychoterapeutą i kierownikiem Dziennego Oddziału Leczenia Nerwic w tej samej placówce.

W mojej pracy kieruję się chęcią pomocy, rozpoznaniem potrzeb i oczekiwań pacjenta oraz dopasowaniem metod pomocnych we wspólnym rozwiązywaniu problemów.

Przyjmuję online oraz stacjonarnie w gabinecie prywatnym w Gnieźnie.

Zapraszam do kontaktu:)Godziny otwarcia

Poniedziałek
Nieczynne
Wtorek
10:00 - 17:45
Środa
Nieczynne
Czwartek
Nieczynne
Piątek
11:00 - 15:45
Sobota
Nieczynne
Niedziela
Nieczynne

Adres

3 Maja 23/1/1 62-200 Gniezno

Telefon

+48 601 589 985
+48 601 589 985