Zadzwoń

LEKARZ PSYCHIATRA EWA POCZTAREK

LEKARZ PSYCHIATRA EWA POCZTAREK baner

Ewa Pocztarek Psychiatra Bydgoszcz

Zajmuję się leczeniem osób z zaburzeniami i chorobami psychicznymi wieku dziecięcego, dorosłego oraz podeszłego.


Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Realizowałam staż podyplomowy w 5 Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką w Krakowie. Pracowałam jako asystent i rezydent w Wojewódzkim Ośrodku Lecznictwa Psychiatrycznego w Toruniu. Dalsze doświadczenie zdobywałam w Poradni Psychiatrycznej Centrum Medycznego Gizińscy, Poradni Psychogeriatrycznej oraz Zespole Leczenia Środowiskowego Centrum Psychoneurologii Wieku Podeszłego (Dom Sue Ryder ) w Bydgoszczy, Poradni Praxis oraz Poradni Psychiatrycznej dla Dzieci i Młodzieży Kliniki Psychiatrii Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. A. Jurasza w Bydgoszczy.


W ramach szkolenia specjalizacyjnego pracowałam na Oddziale: Psychiatrycznym, Zaburzeń Lekowych i Afektywnych, Psychiatrycznym Dziennym, Leczenia Uzależnień, Psychiatrycznym Dzieci i Młodzieży Dziennym oraz w Zespole Leczenia Środowiskowego Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. A. Jurasza w Bydgoszczy. Staż kierunkowy odbyłam w Klinice Neurologicznej 10 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką w Bydgoszczy. Posiadam tytuł specjalisty w dziedzinie psychiatrii oraz psychiatrii dzieci i młodzieży.


Ukończyłam kursy: psychiatria dzieci i młodzieży, podstawy terapii rodzin, psychiatria sądowa i orzecznictwo sądowo -psychiatryczne, prawo medyczne.


Jestem certyfikowanym terapeutą środowiskowym, członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Sekcji Psychiatrii Środowiskowej i Rehabilitacji. Prowadziłam zajęcia z psychiatrii ze studentami kierunku lekarskiego i ratownictwa medycznego CM UMK oraz z psychiatrii z elementami neurologii ze studentami kierunku psychologii UKW.


Aktualnie pracuję jako lekarz psychiatra w Centrum Medycznym Wiatrakowa 17 oraz jako konsultant w zakresie psychiatrii w oddziałach Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego im. J. Brudzińskiego w Bydgoszczy.


Stale współpracuję z psychologami, psychoterapeutami oraz lekarzami innych specjalizacji, tak aby pomóc każdemu pacjentowi adekwatnie do jego potrzeb. Swoją wiedzę wzbogacam udziałem w szkoleniach i konferencjach psychiatrycznych.


Posiadam uprawnienia do:

- wystawiania recept na leki refundowane (NFZ)

- wystawienia zwolnień lekarskich ZUS-ZLA (L4).


Serdecznie zapraszam.

Godziny otwarcia

Poniedziałek
08:30 - 12:00
Wtorek
08:30 - 12:00
Środa
08:30 - 14:00
Czwartek
08:30 - 14:00
Piątek
08:30 - 14:00
Sobota
Nieczynne
Niedziela
Nieczynne

Adres

ul. Wiatrakowa 17/1 85-115 Bydgoszcz

Telefon

+48 664 199 882
+48 664 199 882