zarezerwuj.pl - Opinie

Movitech

Movitech

Movitech działa na rynku muzealnym i turystycznym od kilkunastu lat, oferując instytucjom kultury kompleksowe systemy zwiedzania, głównie w postaci audioprzewodników. System stworzony został w taki sposób, by każdorazowo dopasowywać się do potrzeb danego muzeum czy innej przestrzeni wystawienniczej. Jest to możliwe dzięki opracowaniu własnej technologii, której elementem jest zarówno projektowanie, programowanie, jak i produkowanie urządzeń. Zespół Movitech odpowiada także za tworzenie scenariuszy i realizację nagrań. Firma prowadzi też własne punkty wypożyczania audioprzewodników w największych obiektach turystycznych w Polsce.

Przejdź do strony

Zarezerwuj.pl zarządza systemem rezerwacji audioprzewodników w punktach, które samodzielnie prowadzimy, tj. Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku i Ośrodku Edukacji Historyczno-Przyrodniczej „Wilczy Szaniec” w Gierłoży. Są to zarówno rezerwacje dla indywidualnych zwiedzających, jak i grup. Aplikacja pomaga nam m.in. przygotować z wyprzedzeniem odpowiednią liczbę urządzeń i słuchawek, dzięki czemu możemy sprawnie obsłużyć nawet duże grupy zwiedzających. Pobieranie płatności online w zarezerwuj.pl przyspiesza obsługę i odciąża naszych pracowników. Program jest zintegrowany z Subiektem GT, co zapewnia nam zautomatyzowane księgowanie dużej ilości płatności na małe kwoty wraz z automatycznym wystawianiem faktur. Aplikacja jest ponadto prosta w obsłudze.

Monika Rakoczy, osoba zajmująca się w Movitech m.in. koordynacją pracy punktów wypożyczania audioprzewodników

MJM CARS

MJM CARS

MJM CARS prowadzi wypożyczalnię samochodów. W ofercie wynajmu krótkoterminowego oraz długoterminowego posiada samochody dostosowane do różnych potrzeb klientów – małe miejskie auta, rodzinne kombi oraz 9-osobowe busy. Zajmuje się także sprzedażą samochodów wszystkich segmentów importowanych z rynku niemieckiego oraz krajowego. Oferuje usługi z zakresu pomocy drogowej i transportowe na terenie całego kraju oraz za granicą.

Przejdź do strony

Kolejny rok z zadowoleniem korzystamy z aplikacji zarezerwuj.pl w naszej wypożyczalni samochodów. Platforma jest stale rozwijana, co daje solidne perspektywy na przyszłość. Czytelny kalendarz i formularz rezerwacji, płatności online, przypomnienia SMS i inne funkcjonalności ułatwiają oraz automatyzują nam codzienną pracę, oszczędzając czas pracowników. Aplikacja zarządza bazami pojazdów i klientów, organizuje grafik dla pojazdów do wynajęcia. Ponadto zarezerwuj.pl to program przejrzysty i intuicyjny w obsłudze. Polecamy!

Mateusz Maselli, właściciel MJM CARS

Centrum Diagnozy i Terapii Dziecka LOGO-SI

Centrum Diagnozy i Terapii Dziecka LOGO-SI

Gabinet Logopedyczny powstał w 2017 roku z połączenia pasji, doświadczenia oraz zdobytej wiedzy. Pierwszy rok działalności zaowocował tym, co dla mnie najważniejsze, czyli postępami w terapii u moich małych pacjentów oraz zadowoleniem i uznaniem rodziców, co przełożyło się na kolejny sukces - zajęcie pierwszego miejsca w plebiscycie Orły Medycyny 2018. Jest to dla mnie szczególnie ważne wyróżnienie, ponieważ podstawowym kryterium klasyfikacyjnym były opinie rodziców i opiekunów, za które bardzo serdecznie dziękuję. Dziś to już Centrum Diagnozy i Terapii Dziecka, gdzie pod okiem najlepszych fachowców prowadzimy profesjonalną diagnozę i terapię na najwyższym poziomie. Prowadzimy działalność polegającą na świadczeniu terapii dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jako Centrum Diagnozy i Terapii Dziecka LOGO-SI pracujemy 6 dni w tygodniu, zatrudniamy 9-ciu terapeutów i obsługujemy od 160 do 230 pacjentów tygodniowo.

Przejdź do strony

zarezerwuj.pl jest jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji w mojej firmie. Aplikacja jest niezawodna i to m.in. dzięki niej mamy tak wielu zadowolonych pacjentów. Wyeliminowała wszystkie trudności organizacyjne wynikające ze złożonego grafiku, czyli zróżnicowany czas trwania poszczególnych zajęć (60, 45, 30 minut), kilku terapeutów i różne kombinacje zajęć tego samego dnia, które trzeba rozmieścić w stałej liczbie gabinetów. Dzięki zarezerwuj.pl nasz grafik działa sprawnie jak w zegarku.

zarezerwuj.pl daje możliwość podziału jednej wizyty na dowolne przedziały czasowe. My przyjęliśmy 15 minut, przypisując jednocześnie dla danej terapii właściwy czas trwania. Aplikacja sama przypisuje odpowiednim zajęciom czas trwania, generuje przerwę przed i po zajęciach oraz pilnuje, by się nie nakładały. zarezerwuj.pl umożliwia także łączenie zajęć. Intuicyjny i logiczny układ graficzny aplikacji sprawia, że wszystko jest czytelne i proste w obsłudze. Dzięki stałemu podglądowi rodzaju i ilości zaplanowanych oraz zrealizowanych terapii dla każdego pacjenta osobno, bez problemu kontrolujemy cały proces, a także zakontraktowane przez zewnętrzne podmioty zajęcia, na przykład fundacje, dla różnych okresów czasowych, np. miesięcznie czy rocznie. Bardzo pomocną i oszczędzającą czas funkcją w zarezerwuj.pl są powiadomienia SMS z informacją o zarezerwowanej wizycie, z datą, godziną i rodzajem umówionej terapii. To eliminuje m.in. potencjalne problemy z okienkami.

Irena Stępień, właściciel Centrum Diagnozy i Terapii Dziecka LOGO-SI w Małogoszczu

InoNet

InoNet

InoNet to dostawca usług telekomunikacyjnych, działający na terenie Inowrocławia. Oferuje szybki internet, zarówno światłowodowy, jak i bezprzewodowy, a także telewizję (TV Smart). Posiada również wypożyczalnię specjalistycznego sprzętu do „niecodziennego” użytku, m.in. kamery termowizyjnej, koparki łańcuchowej, glebogryzarki, aeratora czy wertykulatora.

Przejdź do strony

zarezerwuj.pl zarządza naszą wypożyczalnią sprzętu. Aplikacja uwolniła zasoby, zmniejszyła koszty oraz usprawniła naszą działalność. Dzięki systemowi wszystkie rezerwacje online odbywają się bez angażowania naszych pracowników. Klienci samodzielnie i szybko wybierają sprzęt oraz dogodne dla siebie terminy. Aplikacja działa 24 godziny na dobę, we wszystkie dni tygodnia, także w święta i podczas naszych urlopów - to wielkie ułatwienie. Pracujemy na przejrzystym terminarzu rezerwacji, a komunikacja z klientem, jak powiadomienia SMS czy e-mailowe, odbywa się automatycznie. Dzięki zarezerwuj.pl obsługujemy zarówno rezerwacje online, jak i telefoniczne oraz osobiste.

Mariusz Mazurkiewicz, właściciel InoNet

Autosalon-EUCAR

Autosalon-EUCAR

Spółka “Autosalon-EUCAR” z Ełku działa od blisko 30 lat. Obecnie prowadzi m.in. autoryzowany serwis i salon sprzedaży marki Ford. Dzięki zrealizowanym na przestrzeni lat dużym inwestycjom posiada nowoczesne obiekty motoryzacyjne, gwarantujące dotychczasowym i przyszłym klientom usługi na najwyższym poziomie, zarówno w zakresie sprzedaży samochodów, jak i ich serwisowania. Dział serwisowy firmy to wyspecjalizowany zespół mechaników i doradców Ford, wykorzystujący najnowsze technologie i najwyższe standardy obsługi.

Przejdź do strony

Z naszego punktu widzenia zarezerwuj.pl jest prostym i szybkim w obsłudze planerem serwisu. Organizuje pracę serwisu mechanicznego. Dzięki aplikacji zwiększyliśmy efektywność planowania prac w warsztacie. zarezerwuj.pl z jednej strony umożliwia doradcom serwisowym wygodne dodawanie zleceń, bieżące układanie grafiku pracy czy planowanie kolejki usług na kolejne dni, z drugiej zaś porządkuje procesy w samym warsztacie, organizuje pracę mistrza serwisu i techników. Na plus zasługuje czytelna szata graficzna aplikacji, intuicyjne menu, a także możliwość szybkiego wdrożenia pracowników do pracy z programem. Szczególnie cenimy możliwość prowadzenia planu dnia dla kilku mechaników i zespołów, ustalania predefiniowanych typów usług do wyboru z listy czy możliwość zaznaczenia niedostępności bądź nieobecności pracownika. Bardzo przydatna jest również funkcja integracji kalendarza z systemem powiadomień i przypomnień SMS dla klienta.

Michał Kwiatkowski, wiceprezes zarządu Autosalon-Eucar

badajpluca.pl

badajpluca.pl

Badajpłuca.pl to serwis internetowy poświęcony bezpłatnym badaniom płuc we Wrocławiu, w ramach Ogólnopolskiego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Płuca za Pomocą Niskodawkowej Tomografii Komputerowej. Projekt skierowany jest do osób szczególnie zagrożonych rakiem płuca. Ma na celu wykrywanie raka płuc na wczesnym etapie oraz wzrost wiedzy na temat raka płuc. Koordynacją badań w skali kraju zajmuje się Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc w Warszawie. We Wrocławiu badania są realizowane w Uniwersyteckim Centrum Diagnostyki Obrazowej przy Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Jana Mikulicza.

Przejdź do strony

zarezerwuj.pl organizuje internetową rejestrację pacjentów na badania tomografii komputerowej klatki piersiowej w ramach programu profilaktyki raka płuca. Dzięki aplikacji pacjenci sami wybierają dogodne dla siebie terminy spośród dni i godzin udostępnionych do badań. Zarezerwuj.pl automatyzuje proces, zarządza powiadomieniami i odciąża rejestrację telefoniczną.

Bartłomiej Kędzierski, Lekarz medycyny

ANZA

ANZA

Firma ANZA od ponad 30 lat prowadzi sklep, serwis i wypożyczalnię w Lublinie. To jedyny w województwie salon Kärcher Store, a także wieloletni dealer Honda i Master Climate Solutions. Największą popularnością w wypożyczalni cieszą się urządzenia czyszczące - odkurzacze piorące, myjki i szorowarki do posadzek.

Przejdź do strony

Poszukiwaliśmy aplikacji, która sprosta wymogom naszej branży. Zarezerwuj.pl automatyzuje zarządzanie procesem rezerwacji elastycznie dostosowując się także do specyfiki wypożyczalni maszyn i urządzeń, która jest inna niż np. w działalności fryzjerskiej czy gastronomicznej. Zdecydowaliśmy się na aplikację firmy, z której programów korzystamy niemal od początku naszej działalności. Insert daje nam poczucie pewności, ciągłości i stałego rozwoju wdrażanych rozwiązań.

Michał Zachariewicz, członek zarządu spółki ANZA

QTechnologies

QTechnologies

QTechnologies posiada wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu sprzętu oraz tworzeniu oprogramowania. To dyplomowani serwisanci oprogramowania. Firma jest także autoryzowanym dealerem i serwisem urządzeń fiskalnych oraz partnerem e-płatności. Zajmuje się ponadto sprzedażą certyfikatów kwalifikowanych oraz świadczy usługi punktu potwierdzania tożsamości. W ciągu kilkunastu lat działalności firmie zaufało już ponad 1,2 tys. klientów, głównie z terenu województwa dolnośląskiego.

Przejdź do strony

Testowaliśmy kilka systemów rezerwacyjnych, ale zarezerwuj.pl sprawdza się najlepiej w naszej działalności. Aplikacja sprawnie organizuje nam kontakty z klientami obsługiwanymi w zakresie urządzeń fiskalnych. Działa w połączeniu z systemem do zarządzania tym obszarem działalności. Dzięki zarezerwuj.pl możemy między innymi informować klientów o przypadającym obowiązkowym przeglądzie kas fiskalnych, a po umówieniu terminu przeglądu lub fiskalizacji aplikacja 24 godziny wcześniej informuje ich o wizycie serwisanta. Pozwala to klientom na odpowiednie przygotowanie się do wizyty, tj. odszukanie książki serwisowej i/lub zorganizowanie dostępu do internetu, czy ustalenie nazwy sieci bezprzewodowej oraz hasła. Wizyty przeglądowe są ustalane często nawet 28 dni wcześniej, dlatego przypomnienia generowane przez aplikację są przyjmowane przez klientów z dużą życzliwością, co dodatkowo powoduje lepsze postrzeganie naszej firmy. W najbliższej przyszłości wykorzystamy zarezerwuj.pl do obsługi kolejnej grupy klientów – zainteresowanych uzyskaniem nowego certyfikatu kwalifikowanego lub jego odnowieniem. Czekamy na kolejne modyfikacje systemu. Chcemy całkowicie zautomatyzować procesy obsługi klientów w naszej firmie.

Marek Francuz, współwłaściciel QTechnologies

Kancelaria Adwokacka Wierzbiński i Wierzbiński w Szczecinie

Kancelaria Adwokacka Wierzbiński i Wierzbiński w Szczecinie

Kancelaria Adwokacka Wierzbiński i Wierzbiński została założona w 1991r., przez adw. Zbigniewa Wierzbińskiego a od 2022r., a obecnie prowadzona jest przez adw. Marka Wierzbińskiego. Zapewnia pełen zakres usług prawnych osobom prywatnym i przedsiębiorcom. Wysokie kompetencje, wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm skutecznie łączą się z dynamizmem młodego zespołu. Szczególne miejsce w działalności kancelarii znajdują sprawy odszkodowawcze, karne oraz dotyczące prawa rodzinnego.

Przejdź do strony

Aplikacja zarezerwuj.pl usprawniła i zautomatyzowała umawianie wizyt klientów indywidualnych w naszej kancelarii, przez co mamy więcej czasu na działalność merytoryczną. Jest to bardzo duże ułatwienie również dla klientów. Teraz mogą umówić się o każdej porze dnia i nocy, kiedy tylko mają wolną chwilę. Sami wybierają dzień i godzinę, wizytę w kancelarii lub spotkanie na MS Teams, nie muszą dzwonić i np. czekać na wolną linię w sekretariacie. Jako rodzić 2-latki wiem jakie to ważne.

Marek Wierzbiński, adwokat w Kancelarii Adwokackiej Wierzbiński i Wierzbiński

DAMBIS

DAMBIS

DAMBIS to wiedza, doświadczenie oraz starannie dobrana kadra. Przedsiębiorstwo od ponad 30 lat prowadzi kompleksową działalność dla biur i firm, poszerzając swój asortyment o kolejne branże. Prowadzi min. serwis i sprzedaż kas fiskalnych jak również sprzedaż drukarek, komputerów, tuszy i tonerów. Działa w branży telewizji przemysłowej oraz systemów alarmowych i kontroli dostępu. Oferuje dzierżawę kserokopiarek wiodącej w tym segmencie firmy Konica Minolta.

Przejdź do strony

zarezerwuj.pl weszło nam w krew. Używanie tej aplikacji jest dziś czymś naturalnym, prostym i odruchowym. Prowadzimy serwis kas fiskalnych i zarezerwuj.pl organizuje nam umawianie wizyt klientów w siedzibie oraz spotkania wyjazdowe serwisantów. Aplikacja daje wiele możliwości. Dla przykładu - przed rocznicą przeglądu kas wysyłamy klientom automatycznego SMS-a z programu Subiekt GT, z przypomnieniem oraz linkiem do strony www, na której mogą umówić wizytę poprzez zarezerwuj.pl. Dwie współpracujące ze sobą aplikacje InsERT panują za naszych pracowników nad tymi procesami, oszczędzają czas i gwarantują skuteczność. Dziś nie wyobrażamy sobie, by w gorącym dla nas maju i czerwcu, umawiać wszystkich klientów telefonicznie. Teraz nasi klienci po otrzymaniu SMS-a umawiają się na przeglądy samodzielnie. Z przybliżonych obliczeń wynika, że zarezerwuj.pl oszczędza nam miesięcznie 61 godzin, czyli 7,5 dnia pracy w celu umawiania wizyt. Używanie zarezerwuj.pl po prostu się opłaca.

Jarosław Sęk, współwłaściciel DAMBIS

Dominika Cukier Kancelaria Doradztwa Finansowego

Dominika Cukier Kancelaria Doradztwa Finansowego

Dominika Cukier to doradczyni podatkowa wpisana na listę pod numerem 14107. Absolwentka finansów i rachunkowości. Swoje doświadczenie zawodowe w podatkach zdobywała w jednym z większych biur rachunkowych w województwie dolnośląskim. Od początku pracy zawodowej związana z działem pełnej księgowości, w którym osiągała kolejne szczeble kariery. W obszarze jej zainteresowań znajduje się podatek dochodowy od osób prawnych, podatek od towarów i usług oraz zagadnienia związane z rachunkowością. Poza doradztwem oferuje również obsługę księgowości jednoosobowych działalności gospodarczych oraz ksiąg handlowych.

Przejdź do strony

zarezerwuj.pl odciąża mnie organizacyjnie w codziennej pracy. Aplikacja zarządza rezerwacjami terminów konsultacji online z doradztwa podatkowego. Intuicyjna i łatwa w obsłudze, logiczna, samodzielna, z gotowymi formularzami rezerwacji, powiadomieniami i obsługą płatności. Wygodna na smartfonie.

Dominika Cukier, właścicielka Kancelarii Doradztwa Podatkowego

Profesjonalna Pomoc Psychologiczna i Terapia Uzależnień – gabinet psychologiczny

Profesjonalna Pomoc Psychologiczna i Terapia Uzależnień – gabinet psychologiczny

Stanisław Sitarski jest psychologiem, certyfikowanym konsultantem transkulturowej psychoterapii pozytywnej (WAPP, Wiesbaden Niemcy, w trakcie kursu mistrzowskiego TPP), pedagogiem, trenerem, socjoterapeutą. Specjalizuje się w pracy z osobami w kryzysie psychicznym, doświadczającymi przemocy oraz osobami uzależnionymi od środków psychoaktywnych. Aneta Misiewicz Sitarska to psycholog, terapeuta TSR, interwent kryzysowy i trener. Na co dzień pracuje w modelu terapii krótkoterminowej, skoncentrowanej na zasobach i rozwiązaniach oraz modelu transkulturowej psychoterapii pozytywnej. Specjalizuje się w pracy z osobami z problemem współuzależnienia, przemocy czy kryzysu psychicznego. Prowadzi konsultacje i terapię psychologiczną indywidualną dla osób dorosłych i par.

Przejdź do strony

Aplikacja zarezerwuj.pl bardzo usprawnia nam pracę, jest przystępna i wyjątkowo intuicyjna. Wszystko dzieje się automatycznie, a my nie musimy się zastanawiać, czy klient otrzymał powiadomienie czy nie. Dla mnie i mojej żony, pracujących jako terapeuci, liczy się przede wszystkim czas – szybka rezerwacja terminu online przez klienta lub przez nas samych, szybkie wprowadzenie danych i oczywiście automatyczne powiadomienia dla klientów o zbliżającej się sesji. To ogromna wygoda. System działa rewelacyjnie. Jest stale rozwijany i modernizowany. Miłym zaskoczeniem jest wsparcie opiekuna i dobry kontakt. Dodatkowym atutem jest otwartość na propozycje usprawniające pracę i implementowanie ich do aplikacji. Ja prowadzę swój gabinet we Wrocławiu, moja żona na co dzień prowadzi gabinet na terenie Niemiec. Pomimo że gabinety są prowadzone w dwóch różnych miejscach, aplikacja spełnia swoje zadanie usprawniając pracę.

Stanisław Sitarski, psycholog/terapeuta, specjalizujący się w pracy z osobami w kryzysie psychicznym, z osobami doświadczającymi przemocy oraz osobami uzależnionymi od środków psychoaktywnych.

Fundacja Wspierania Organizacji Pozarządowych „Umbrella”

Fundacja Wspierania Organizacji Pozarządowych „Umbrella”

Fundacja „Umbrella” to lider wspierania organizacji pozarządowych we Wrocławiu. Jej flagowym projektem jest Centrum Sektor3 - inkubator dla wrocławskich organizacji pozarządowych, gdzie ludzie z pasją i chęcią pomocy mogą bezpłatnie dowiedzieć się, jak rozpocząć spełnianie marzeń innych. Nasze działania skupiają się również na przeciwdziałaniu wypaleniu zawodowemu, aktywizowaniu społeczności lokalnej i seniorów oraz młodzieży. Prowadzimy dwa programy grantowe: Mikrogranty NGO i Mikrogranty Młodzieżowe, będące szkołą dla organizacji i młodych grup inicjatywnych, w której mogą dostać dofinansowanie na realizację swojego pierwszego projektu. Bardzo ważna jest dla nas pomoc skierowana do uchodźców wojennych z Ukrainy - prowadzimy kursy języka polskiego dla ponad 200 osób, kursy z polskiego prawa pracy, a do maja 2022 roku działało nasze Centrum Pomocy, gdzie dystrybuowaliśmy dary.

Przejdź do strony

zarezerwuj.pl pomaga nam w zarządzaniu wieloma rezerwacjami, a beneficjentom w odnalezieniu się w naszej ofercie. Aplikacja jest sprawna, czytelna, logiczna, intuicyjna i nie stanowi technicznego wyzwania, a to pozwala m.in. na szybkie przeszkolenie nowych pracowników. Umożliwia zbieranie statystyk, które wykorzystujemy w sprawozdaniach. Dużym plusem zarezrwuj.pl jest strona wizytówkowa, która integruje w jednym miejscu wszystkie nasze terminarze, uspójnia nasz przekaz.

W Fundacji „Umbrella” wykorzystujemy zarezerwuj.pl do obsługi beneficjentów w ramach projektu „Współdzielnia”. Organizacje pozarządowe z Wrocławia mogą bezpłatnie wypożyczać zasoby ułatwiające dostępność osobom z niepełnosprawnościami, a także sprzęt potrzebny do organizacji wydarzeń (m.in. stoły, krzesła, namioty). Aplikacja organizuje także rezerwacje sal i konsultacji w Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych „Sektor3”, czyli inkubatorze NGO, gdzie wrocławskie fundacje i stowarzyszenia mogą bezpłatnie korzystać z doradztwa, szkoleń, konsultacji (prawnik, księgowy, pozyskiwanie źródeł), adresu siedziby czy wynajmu sal na własne wydarzenia”.

Michał Szkrawan, Fundacja Umbrella, specjalista ds. doradztwa, wspierania i animowania NGO, koordyantor projektów

CarryLove.pl

CarryLove.pl

CarryLove.pl to sklep i wypożyczalnia chust, nosideł i akcesoriów, w których można znaleźć wszystko czego potrzeba do tulenia maluszków. To największy babywearingowym sklep stacjonarny w Warszawie i w Polsce. Działa również jako sklep internetowy o ogromnym asortymencie. Sztandarową ofertę stanowią chusty długie i kółkowe nosidełka ergonomiczne do noszenia dzieci, a także akcesoria okołochustowe. CarryLove to produkty największych polskich i światowych producentów, rzeczy najwyższej jakości, certyfikowane i bezpieczne dla dzieci.

Przejdź do strony

zarezerwuj.pl jest aplikacją, której szukaliśmy. Ułatwia nam codzienną pracę, pomaga zapanować nad terminami i produktami w naszej wypożyczalni chust i nosidełek ergonomicznych. Dzięki zarezerwuj.pl nasi klienci samodzielnie umawiają się na konsultacje z doboru nosidełek w wybranym przez siebie dniu i godzinie, a my mamy mniej telefonów i zapytań mailowych z prośbą o wysyłkę wolnych terminów. Super opcją jest możliwość przełożenia terminu przez klienta. Wysoko oceniamy elastyczność w modyfikacji widgetów dostępnych na stronie.

Joanna Tworzydło, właścicielka CarryLove.pl

Śląska Rada NOT FSNT w Katowicach

Śląska Rada NOT FSNT w Katowicach

Śląska Rada Naczelnej Organizacji Technicznej Federacja Stowarzyszeń Naukowo Technicznych w Katowicach jest terenową jednostką organizacyjną. Celem FSNT-NOT jest współpraca, integrowanie i wzajemne wspomaganie się stowarzyszeń członkowskich w realizacji ich zadań, rozwijaniu zainteresowań i zaspokajaniu potrzeb, obrona interesów członkowskich stowarzyszeń oraz wspomaganie ich statutowych działań, oddziaływanie na rozwój edukacji, nauki, techniki i gospodarki, kształtowanie etyki korzystania z zasobów i środowiska naturalnego zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, działanie na rzecz podnoszenia statusu inżynierów i techników oraz ochrony ich pozycji zawodowej.

Przejdź do strony

Korzystamy z aplikacji zarezerwuj.pl na co dzień i bardzo ją sobie chwalimy. Organizuje rezerwacje sal szkoleniowo-konferencyjnych w budynku Domu Technika w Katowicach oraz rezerwacje dodatkowej obsady portierskiej dla najemców, którzy chcą korzystać z wynajmowanych pomieszczeń poza standardowymi godzinami otwarcia. Dzięki zarezerwuj.pl unikamy nakładania się na siebie terminów i mamy wgląd on-line do aktualnego stanu obłożenia. Generujemy i dostarczamy obsłudze portierskiej tygodniowe harmonogramy ich dyżurów i zajętości sal. Aplikacja jest prosta i intuicyjna, a także przyjazna wizualnie. Daje możliwość wprowadzania dodatkowych funkcjonalności, takich jak rozliczenia czy potwierdzenia on-line dla klientów.

Krzysztof T. Grębowicz, p.o. dyrektora Biura Śląskiej Rady Naczelnej Organizacji Technicznej FSNT w Katowicach

Szkolne Obserwatorium Astronomiczne Bolęcina

Szkolne Obserwatorium Astronomiczne Bolęcina

Szkolne Obserwatorium Astronomiczne Bolęcina to wyjątkowe miejsce. Przyczynia się do popularyzacji wiedzy i zainteresowań astronomicznych oraz kosmicznych wśród dzieci i młodzieży, a także osób dorosłych. Organizuje spotkania, prelekcje, warsztaty, konferencje i szkolenia. Zaprasza też na poniedziałkowe i czwartkowe noce obserwacyjne, seanse w planetarium, czyli filmy o kosmosie, prezentacje Stellarium i inne w technologii VIDEO360º oraz KOSMITING – comiesięczne spotkania z astronomią.

Przejdź do strony

zarezerwuj.pl obsługuje rezerwacje wizyt w naszym Szkolnym Obserwatorium Astronomicznym. Systematyzuje i usprawnia proces planowania. Umożliwia dodatkowy kontakt z klientem, m.in. w celu potwierdzeń i odwołań czy też zmiany terminów rezerwacji. Automatyzuje przepływ informacji. Dzięki aplikacji oferujemy zainteresowanym czytelną i rzetelną ofertę. Bardzo cenimy prosty i intuicyjny panel administrowania, i podobnie intuicyjnie zorganizowany panel klienta. zarezerwuj.pl dodaje ofercie naszej szkoły profesjonalnego wymiaru.

Zbigniew Grabowski, dyrektor Zespołu Szkół Samorządowych w Sułkowicach-Bolęcinie

BIELbit

BIELbit

BIELbit posiada ponad 30-letnie doświadczenie w branży informatycznej. Od początku stawia na innowacje i rozwój – zarówno własny, jak i swoich partnerów. To specjaliści w dziedzinie kompleksowej obsługi klientów, zaczynając od analizy indywidualnych potrzeb, poprzez tworzenie oprogramowania i wdrożenia, po dostawę sprzętu komputerowego wraz z całą infrastrukturą informatyczną. W ofercie firmy znajdują się zarówno systemy obejmujące: księgowość, sprzedaż, gospodarkę magazynową, kadry i płace, przygotowanie i kontrolę produkcji, jak również wyspecjalizowane programy tworzone na indywidualne zamówienie. BIELbit jest dostawcą sprzętu komputerowego, szerokiej gamy materiałów eksploatacyjnych oraz oprogramowania renomowanych firm, z którymi współpracuje w oparciu o umowy partnerskie i uzyskane autoryzacje.

Przejdź do strony

zarezerwuj.pl usprawnia naszą codzienną pracę. Jest zaskakująco niezawodny, zarówno w planowaniu działań, jak i ich realizacji. Tę przejrzystą i prostą w obsłudze aplikację wykorzystujemy m.in. do umawiania wizyt klientów i zarządzania związanych z nimi alokacji naszych pracowników. Organizuje wizyty w salonie i wyjazdowe, przypisując do nich jednocześnie wybrany przez klienta produkt. zarezerwuj.pl organizuje pracę w dziale e-podpisu, automatycznie potwierdza wizyty, wysyła klientom przypomnienia czy informacje o zmianach terminów.

Sylwester Rychlik, BIELbit

Sierściuchowy Zakątek

Sierściuchowy Zakątek

Sierściuchowy Zakątek to hotel dla gryzoni. Pozostawionym pod opieką milusińskim właściciele starają się stworzyć komfortowe warunki, przypominające w jak największym stopniu te domowe. Chcą, aby zwierzęta jak najmniej się stresowały, stąd też m.in. prośby do właścicieli o przywiezienie własnych klatek lub zagród wraz ze wszystkimi gadżetami, takimi jak: miseczka, poidło, domek czy hamak. Hotel zapewnia jedzenie (trawę i zioła w sezonie) w nieograniczonych ilościach, codzienne wybiegi lub wolny wychów (po domu lub ogrodzie), także pieszczoty, o ile będą mile widziane. Przyjmowane są również zwierzęta w trakcie leczenia. Nic nie stanowi problemu, nawet wizyty kontrolne. Sierściuchowy Zakątek współpracuje ze wszystkimi znanymi klinikami weterynaryjnymi.

Przejdź do strony

zarezerwuj.pl to aplikacja dokładnie dla nas, czyli osób, które są w ciągłym biegu. To łatwe w obsłudze narzędzie, które organizuje nam rezerwacje w hotelu dla słodkich sierściuchów. Oszczędza nasz czas, pozwala zorientować się w sytuacji, pokazuje, co nas czeka za chwilę i w trochę dalszej przyszłości. Pozwala przygotować się na oblężenie. To coś więcej niż tylko rezerwacje terminów. Aplikacja pomaga nam w rozliczeniach i kontaktach z klientami. Gdy aplikacja automatycznie przyjmuje rezerwacje, my możemy działać na innych frontach.

Małgorzata Szwedowska, właścicielka Sierściuchowego Zakątka

Lekcje gitary Ostrołęka

Lekcje gitary Ostrołęka

Piotr Sierzputowski jest zawodowym muzykiem i trenerem gry na gitarze. Stosuje praktyczne podejście, z dozą inspiracji i zwyczajnym dogadywaniem się ze swoimi uczniami w połączeniu ze sprawdzonymi metodami szkolenia, które zgłębiał pracując z i ucząc się od najlepszych nauczycieli z całego świata. Taka postawa sprawia, że nauka gry na gitarze jest po prostu dobrą zabawą, a praca ma sens nawet wtedy, gdy trzeba się zdyscyplinować i zrobić coś, co nie jest wcale proste.

Przejdź do strony

Prowadzę szkołę gitary w Ostrołęce. Aplikacja zarezerwuj.pl pomogła mi w przeprowadzeniu kilkuset spotkań sprzedażowych, oszczędzając mój czas na wybieraniu terminów, przekładaniu spotkań i przypominaniu klientom o tym, że jesteśmy umówieni. Dokładnie o to chodzi! Aplikacja zajmuje się sprawami organizacyjnymi, a ja tym, co dla mnie i moich uczniów najcenniejsze. Gorąco polecam! :)

Piotr Sierzputowski

Helpcomp

Helpcomp

Helpcomp od 30 lat działa w branży informatycznej na terenie województwa śląskiego. Zajmuje się działalnością handlową i usługową. Dostarcza sprzęt komputerowy, urządzenia fiskalne, oprogramowanie, a także materiały eksploatacyjne do drukarek i akcesoria. Zajmuje się kompleksową obsługą firm i instytucji budżetowych w zakresie administrowania i serwisowania systemów informatycznych. Wykonuje również drobne usługi informatyczne i serwisowe, instaluje sieci komputerowe, zajmuje się montażem profesjonalnych systemów monitoringu obiektów, sprzedaje zestawy do podpisu elektronicznego i odnowienia certyfikatów SIGILLUM, instaluje terminale kart płatniczych PAYTEL. Zatrudnia doświadczonych informatyków i techników, których przeciętny staż pracy w branży informatycznej przekracza 15 lat. Helpcomp to również sklep tradycyjny, w którym można zaopatrzyć się w towary potrzebne od ręki: urządzenia fiskalne, komputery, drukarki, komponenty, akcesoria czy materiały eksploatacyjne.

Przejdź do strony

zarezerwuj.pl traktuję trochę jakby naszego kolejnego pracownika, i to bardziej pracowitego. Gdy my już dawno siedzimy w domu po pracy, to on nadal czeka na klienta, dostarcza mu informacji o naszych usługach, a nawet tego klienta z nami umawia! Mało tego, nawet zgody marketingowe potrafi od klienta pozyskać. System zarezerwuj.pl jest bardzo przydatnym narzędziem wspierającym rezerwacje terminów spotkań klientów z naszymi pracownikami, uzgadnianie rodzaju usług, ich zakresu, ceny czy czasu trwania. Aplikacja umawia spotkania w dziale sprzedaży podpisu elektronicznego, organizuje także rezerwacje terminów przeglądów urządzeń fiskalnych wykonywanych w naszej siedzibie. zarezerwuj.pl odciąża linię telefoniczną, oszczędza czas naszych pracowników, automatyzuje czynności, które dotychczas musieli wykonywać sami, takie jak ustalanie terminów i rejestracja ich w kalendarzach firmowych, udzielanie dodatkowych informacji czy pozyskiwanie zgód marketingowych. Aplikacja pracuje 24 godziny na dobę, zwiększa naszą konkurencyjność i poszerza nasz obszar działania. Przykład. Klient w sobotę po południu dochodzi do wniosku, że w poniedziałek na godz. 14 potrzebuje mieć ważny i zainstalowany w swoim laptopie certyfikat kwalifikowanego podpisu elektronicznego. Dzięki zarezerwuj.pl jest w stanie od razu, jeszcze w sobotę, wszystko z nami uzgodnić i zarezerwować termin instalacji w poniedziałek. Po zarezerwowaniu usługi, przez weekend spokojnie wypoczywa. Nie przegląda już innych ofert, bo wie, że dzwonienie w poniedziałek z zapytaniem o ekspresowy termin wiązałoby się ze zbyt dużym ryzkiem odmowy. Niektórzy klienci użytkują zarezerwuj.pl hybrydowo – sami im to niekiedy sugerujemy – rezerwują terminy telefonicznie, natomiast zanim zadzwonią do nas, sprawdzają sobie dogodne terminy w aplikacji. W najbliższym czasie planujemy uruchomienie sklepu internetowego na platformie vendero i chcemy wykorzystać zarezerwuj.pl do wsparcia zamówień urządzeń fiskalnych. Klient kupujący kasę fiskalną będzie mógł wybrać opcję fiskalizacji wraz ze szkoleniem i od razu będzie mógł zarezerwować sobie dogodny termin tej usługi, zarówno u nas w siedzibie, jak i z dojazdem do niego.

Adam Wielki, współwłaściciel Helpcomp

login icon zaloguj register icon zarejestruj