Rezerwacje na 3 sposoby

Recepcja

Na miejscu

Zarządzaj rezerwacjami na Twoim komputerze dzięki intuicyjnemu panelowi. Dodawaj rezerwacje zgłoszone telefonicznie i bezpośrednio na miejscu, zarządzaj rezerwacjami z internetu.

Strona WWW

Strona WWW

Dzięki estetycznemu widgetowi umieszczonemu na Twojej stronie daj klientom możliwość rezerwacji online, by już za chwilę mieć je w swoim terminarzu.

Smartfony

Smartfony

Rezerwacja na Twoich mobilnych stronach pozwoli klientom dokonywać rezerwacji szybko i wygodnie, z dowolnego miejsca.

Przejrzysty terminarz

Przejrzysty terminarz

Estetyczny i łatwy w obsłudze kalendarz da Ci możliwość sprawnego przyjmowania rezerwacji usług lub zasobów (np. sal, pomieszczeń, samochodów, maszyn, pokoi, apartamentów i wielu innych rodzajów). Szybki podgląd dokonanych rezerwacji i elastyczna wyszukiwarka wolnych terminów uczynią Twoją pracę przyjemniejszą. Filtrowanie pomoże Ci przejrzeć tylko te rezerwacje i usługi, którymi jesteś zainteresowany.

Powiadomienia SMS

Dzięki specjalnemu mechanizmowi wysyłania SMS-ów możesz wysyłać klientom potwierdzenia rejestracji i przypomnienia o nadchodzących wizytach.

Powiadomienia SMS
Raporty i dokumenty

Raporty i dokumenty

Bądź na bieżąco z najważniejszymi informacjami. Jednym kliknięciem wywołaj raporty o przychodowości i popularności usług oraz najważniejsze dane o klientach. Twórz cenniki i grafiki pracy.

Płatności online

Chcesz, by rezerwacje Twoich usług możliwe były po opłaceniu zaliczki lub całej należnej kwoty? Nic prostszego - dzięki wbudowanym w system płatnościom online!

Płatności online

Formularz rezerwacji na Twojej stronie

Klienci będą mogli dokonać rezerwacji m.in. używając widgetu rezerwacji zamieszczonego na Twojej stronie WWW. Wszystkie dokonane w ten sposób rezerwacje pojawią się błyskawicznie w Twoim systemie. To wygodna metoda pozyskiwania klientów - bez rozmów telefonicznych czy wcześniejszej wizyty.

Zobacz przykładowe serwisy WWW z zakładką Rezerwacja, na której umieszczony jest widget.

Formularz rezerwacji na Twojej stronie

Nasi klienci

Medycyna Pracy Skierniewice

Medycyna Pracy Skierniewice

Dzięki aplikacji pacjenci przychodni medycyny pracy w Skierniewicach mogą bez wychodzenia z domu zarezerwować badania w dogodnym terminie za pomocą kilku kliknięć.

Zobacz

Pracownia RTG Profim

Pracownia RTG Profim

Pracownia RTG Profim wykorzystała zarezerwuj.pl do zautomatyzowania i uproszczenia procedur związanych z obsługą rezerwacji badań oraz sprawnego informowania pacjentów o wizytach.

Zobacz

Brand Auto

Pracownia RTG Profim

Dzięki zarezerwuj.pl klienci firmy Brand Auto mogą rezerwować przeglądy rejestracyjne samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli i motorowerów za pomocą kilku kliknięć.

Zobacz

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Jeśli korzystacie Państwo z nich bez zmiany ustawień przeglądarki w Waszym urządzeniu, przyjmujemy, że wyrażacie zgodę na użycie tych plików. W każdym momencie jednak możecie Państwo zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o tym użyciu.

Nie pokazuj więcej tej informacjiPolityka prywatności »