Wypróbuj za darmo

System rezerwacji dla
hoteli i pensjonatów 

Rezerwacje pokoi i innych usług dla gości 

Wypróbuj za darmo

Załóż konto w minutę i zacznij pracę całkiem za darmo bez żadnych zobowiązań

Serwis dla Partnerów

Rezerwacje na 3 sposoby

Na miejscu

Na miejscu

Zarządzanie rejestracją wizyt gości z komputera, przy użyciu intuicyjnego terminarza. Dodawanie rezerwacji zgłoszonych telefonicznie i bezpośrednio na miejscu, zarządzanie rezerwacjami z internetu.

Strona www

Strona www

Dzięki estetycznemu formularzowi, umieszczonemu na stronie www hotelu czy pensjonatu, goście mają możliwość rezerwacji online wybranych pokoi i dat, które od razu trafiają do terminarza.

Smartfony

Smartfony

Rezerwacja na mobilnych stronach pozwoli gościom dokonywać rejestracji terminów szybko i wygodnie, z dowolnego miejsca.

Przejrzysty kalendarz

Przejrzysty kalendarz

Estetyczny kalendarz pozwala sprawnie przyjmować rezerwacje pobytów gości, a ich szybki podgląd i elastyczna wyszukiwarka wolnych terminów czynią pracę przyjemniejszą.

Formularz na stronie www

Goście mogą rezerwować pobyt za pomocą formularza umieszczonego na stronie www hotelu. To wygodna metoda rezerwacji – bez rozmów telefonicznych czy korespondencji mailowej.

Formularz na stronie www
Powiadomienia SMS

Powiadomienia SMS

Dzięki specjalnemu mechanizmowi wysyłania SMS-ów możesz m.in. prosić klientów o potwierdzenie podanego numeru telefonu lub wysyłać potwierdzenia rejestracji i przypomnienia o nadchodzących wizytach.

Rezerwacje pokoi na Facebooku

zarezerwuj.pl umożliwia zbieranie rezerwacji bezpośrednio na fanpage`u hotelu lub pensjonatu. Dzięki wywołaniu formularza przy pomocy przycisku na stronie Facebooka goście będą mogli szybko i sprawnie zarezerwować pokój lub usługę dodatkową w wybranym przez siebie terminie.

Rezerwacje na Facebooku
Raporty i dokumenty

Zarządzaj rezerwacjami ze smartfona

W codziennej pracy nie musisz korzystać z komputera stacjonarnego. Dzięki responsywności aplikacji możesz wszystkie operacje wykonywać na telefonie. Cały proces rezerwacji masz zawsze pod ręką, gdziekolwiek jesteś!

Raporty i dokumenty

Aplikacja umożliwia szybki dostęp do najważniejszych informacji – jedno kliknięcie wystarczy, by wywołać raporty o przychodowości i popularności usług oraz najważniejsze dane o gościach. Dzięki zarezerwuj.pl można też tworzyć cenniki i grafiki pracy. 

Raporty i dokumenty
Rezerwacja usług

Rezerwacja usług

Z aplikacją można rezerwować dowolne usługi: nie tylko pokoje, ale też stoliki w hotelowej restauracji, wizytę w SPA, wypożyczenie roweru, dodatkowe sprzątanie pokoju czy prasowanie.

Tutoriale

Przygotowaliśmy przewodnik dla hoteli i pensjonatów, który krok po kroku pokazuje, jak obsłużyć rezerwacje pobytów gości. To naprawdę proste!

Jak obsłużyć rezerwację pokoi hotelowych / apartamentów w aplikacji zarezerwuj.pl

Jak obsłużyć rezerwację pokoi hotelowych / apartamentów w aplikacji zarezerwuj.pl

Zobacz

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Jeśli korzystacie Państwo z nich bez zmiany ustawień przeglądarki w Waszym urządzeniu, przyjmujemy, że wyrażacie zgodę na użycie tych plików. W każdym momencie jednak możecie Państwo zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o tym użyciu.

Nie pokazuj więcej tej informacjiPolityka prywatności »