System rezerwacji
dla restauracji

Rezerwacje stolików i sal. Terminarz, powiadomienia, raporty.

Wypróbuj za darmo

Załóż konto w minutę i zacznij pracę całkiem za darmo bez żadnych zobowiązań

Rezerwacje na 3 sposoby

Recepcja

Na miejscu

Zarządzaj rezerwacjami na Twoim komputerze dzięki intuicyjnemu panelowi. Dodawaj rezerwacje zgłoszone telefonicznie i bezpośrednio na miejscu, zarządzaj rezerwacjami z internetu.

Strona WWW

Strona WWW

Dzięki estetycznemu widgetowi umieszczonemu na Twojej stronie daj klientom możliwość rezerwacji online, by już za chwilę mieć je w swoim terminarzu.

Smartfony

Smartfony

Rezerwacja na Twoich mobilnych stronach pozwoli klientom dokonywać rezerwacji szybko i wygodnie, z dowolnego miejsca.

Rezerwacje stolików

Rezerwacje stolików

zarezerwuj.pl pomoże Ci sprawnie zarządzać rezerwacjami stolików i maksymalnie wykorzystać potencjał Twojego lokalu. Dzięki dodatkowej możliwości rezerwacji - na stronie www lub z komórki - powiększy się grono Twoich klientów!

Rezerwacje sal

Goście chcą zorganizować w Twoim lokalu imprezę, spotkanie lub konferencję? Żaden problem. Rezerwacja sali to tylko kilka kliknięć. Szybko i pewnie. Wygodnie dla Ciebie i Twoich klientów.

Rezerwacje sal
Przejrzysty terminarz

Przejrzysty terminarz

Estetyczny i łatwy w obsłudze kalendarz da Ci możliwość sprawnego przyjmowania rezerwacji usług lub zasobów (np. sal, pomieszczeń, samochodów, maszyn, pokoi, apartamentów i wielu innych rodzajów). Szybki podgląd dokonanych rezerwacji i elastyczna wyszukiwarka wolnych terminów uczynią Twoją pracę przyjemniejszą. Filtrowanie pomoże Ci przejrzeć tylko te rezerwacje i usługi, którymi jesteś zainteresowany.

Powiadomienia SMS

Dzięki specjalnemu mechanizmowi wysyłania SMS-ów możesz wysyłać klientom potwierdzenia rejestracji i przypomnienia o nadchodzących wizytach.

Powiadomienia SMS

Tutorial

Zobacz nasz przewodnik, który krok po kroku pokaże Ci jak skonfigurować aplikację i zacząć przyjmować rezerwację stolików. To naprawdę proste!

Jak obsłużyć rezerwację stolików w aplikacji zarezerwuj.pl

Jak obsłużyć rezerwację stolików w aplikacji zarezerwuj.pl

Zobacz

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Jeśli korzystacie Państwo z nich bez zmiany ustawień przeglądarki w Waszym urządzeniu, przyjmujemy, że wyrażacie zgodę na użycie tych plików. W każdym momencie jednak możecie Państwo zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o tym użyciu.

Nie pokazuj więcej tej informacjiPolityka prywatności »