System rezerwacji
dla branży fryzjerskiej

Rezerwacja wizyt w salonach fryzjerskich

Wypróbuj za darmo

Załóż konto w minutę i zacznij pracę całkiem za darmo bez żadnych zobowiązań

Rezerwacje na 3 sposoby

Recepcja

Na miejscu

Zarządzaj rezerwacjami wizyt w Twoim salonie z komputera dzięki intuicyjnemu panelowi. Dodawaj rezerwacje zgłoszone telefonicznie i bezpośrednio na miejscu, zarządzaj rezerwacjami z internetu.

Strona WWW

Strona WWW

Dzięki estetycznemu widgetowi umieszczonemu na stronie www Twojego salonu fryzjerskiego daj klientom możliwość rezerwacji wizyt online, by już za chwilę mieć je w swoim terminarzu.

Smartfony

Smartfony

Rezerwacja na mobilnych stronach pozwoli klientom dokonywać rezerwacji usług oferowanych przez Twoich fryzjerów i stylistów - szybko i wygodnie, z dowolnego miejsca.

Przejrzysty terminarz

Przejrzysty terminarz

Estetyczny i łatwy w obsłudze terminarz da Ci możliwość sprawnego przyjmowania rezerwacji wizyt i usług fryzjerskich, a szybki podgląd dokonanych rezerwacji i elastyczna wyszukiwarka wolnych terminów uczynią Twoją pracę przyjemniejszą.

Powiadomienia SMS

Dzięki specjalnemu mechanizmowi wysyłania SMS-ów możesz m.in. przesłać potwierdzenia rejestracji i przypomnienia o nadchodzących wizytach. W branży fryzjerskiej to jedna z najlepszych metod minimalizowania nieodbytych wizyt. Na start otrzymasz pakiet bezpłatnych SMS-ów!

Powiadomienia SMS
Płatności online

Płatności online

Chcesz, by rezerwacje wizyt (dla wszystkich lub wybranych usług) w Twoim salonie możliwe były po opłaceniu zaliczki lub całej należnej kwoty? Nic prostszego - dzięki wbudowanym w system płatnościom online!

Formularz rezerwacji na Twojej stronie

Klienci będą mogli dokonać rezerwacji wizyty używając widgetu rezerwacji zamieszczonego na Twojej stronie WWW. Wszystkie dokonane w ten sposób rezerwacje pojawią się błyskawicznie w Twoim systemie. To wygodna metoda pozyskiwania klientów - bez rozmów telefonicznych czy wcześniejszej wizyty w salonie fryzjerskim.

Formularz rezerwacji na Twojej stronie

Tutorial

Zobacz nasz przewodnik dla branży fryzjerskiej, który krok po kroku pokaże Ci jak skonfigurować aplikację i zacząć przyjmować rezerwację wizyt w salonie. To naprawdę proste!

Jak obsłużyć rezerwację usług fryzjerskich w aplikacji zarezerwuj.pl

Jak obsłużyć rezerwację usług fryzjerskich w aplikacji zarezerwuj.pl

Zobacz

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Jeśli korzystacie Państwo z nich bez zmiany ustawień przeglądarki w Waszym urządzeniu, przyjmujemy, że wyrażacie zgodę na użycie tych plików. W każdym momencie jednak możecie Państwo zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o tym użyciu.

Nie pokazuj więcej tej informacjiPolityka prywatności »